Praca dla przedstawiciela handlowego / woj. mazowieckie

Firma Autokompleks to ogólnopolski dystrybutor akumulatorów działająca na rynku motoryzacyjnym od 2002 roku. Posiada ugruntowaną pozycję, jest przedstawicielem i importerem wielu renomowanych marek akumulatorów rozruchowych do samochodów i motocykli jak Varta, Moll, Unibat, Akcel, Jenox, Zap, AutoPart.

W związku z planami rozwojowymi poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Regiony: woj. mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.
  • Opracowywanie raportów dotyczących podległego rynku.
  • Monitoring działań konkurencji.
  • Kontrola spływu należności.
  • Realizacja akcji promocyjnych.
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.

Wymagania:

  • Znajomość branży motoryzacyjnej.
  • Doświadczenie w handlu jako przedstawiciel handlowy, będzie dodatkowym atutem.
  • Zamieszkanie na obsługiwanym terenie.
  • Prawo jazdy kat B.
  • Minimum średnie wykształcenie.
  • Dyspozycyjność, rzetelność, niekaralność i zaangażowanie w pracę.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu dobrych relacji interpersonalnych.
  • Dobra organizacja pracy i skuteczność w działaniu.
  • Umiejętność precyzyjnej komunikacji w mowie i piśmie.
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Współpraca na podstawie umowy o pracę.
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, komputer, telefon).
  • Motywacyjny system wynagradzania.
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Przyjazną atmosferę oraz pracę pełną wyzwań.

Prosimy o przesyłanie CV na adres michalg@autokompleks.pl oraz zawarcie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.