MOTOAIRBAG? to system poduszek powietrznych umieszczonych w kamizelce motocyklowej, który uruchamia się podczas upadku chroniąc kręgosłup i plecy motocyklisty.


 

Kamizelka jest przeznaczona do noszenia na normalnych kurtkach motocyklowych. Modele są idealnie dopasowane, lekkie (łączna waga około 1400 gramów) i wygodne.


 

MOTOAIRBAG? jest aktywowany przez specjalny przewód, który przypięty jest na pierścieniu pasa przymocowanego do siodła motocykla. Gdy tylko motocyklista zostaje wyrzucony z motocykla na skutek uderzenia, przewód automatycznie uruchamia MOTOAIRBAG?. Jazda motocyklem w kamizelce MOTOAIRBAG? nie powoduje żadnych utrudnień w swobodnym poruszaniu. Motocyklista nigdy nie pozostaje spięty z motocyklem po upadku.


 

Czas otwarcia MOTOAIRBAG? to maksymalnie 85 milisekund. Tak krótki czas otwarcia gwarantuje pełną ochronę i bezpieczeństwo motocyklisty. Pozwala to umieścić MOTOAIRBAG? w czołówce poduszek powietrznych dla motocyklistów w zakresie bezpieczeństwa i niezawodności.


 

MOTOAIRBAG jest certyfikowany zgodnie z najnowszymi europejskimi standardami poduszek powietrznych dla motocyklistów: EN1621 / 4:2011 ("Ochrona motocyklisty w odzieży ochronnej przed skutkami uderzeń mechanicznych - Część 4: Nadmuchiwane ochraniacze").

 

 

 
   
DDS 24 Multimedia Copyright © 2020 AUTOKOMPLEKS. All rights reserved. Mapa strony » Liczba wejść: 842288, dziś: 106
;