Produkty samochodowe

Wybierz kategorię, aby zobaczyć listę produktów.

        Akumulatory rozruchowe
                Moll Batterien
                Varta
                Akcel
                Jenox
                Unistart
                Autopart
                Unitech
                ZAP
                Centra
        Akumulatory specjalnego przenaczenia
        Prostowniki i ładowarki
        Urządzenia pomiarowe
        Artykuły pomocnicze do akumulatorów
        Dętki
 
Jenox

Nowy Jenox Gold

Nowy JENOX GOLD to produkt firmy JENOX Akumulatory, w którym zastosowanie znalazły najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Nowy GOLD stworzony został w oparciu o badania prowadzone przez czołowe krajowe instytuty naukowe, wiodącą światową technologię i polskich inżynierów. Nowy JENOX GOLD zbudowany jest w oparciu o elektrody wykonane z wysokocynowych stopów wapniowych, co znacząco poprawia przyjmowanie ładunku elektrycznego. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku nowoczesnych samochodów cechujących się wysokim zapotrzebowaniem na energię. Dodatkowo zmieniona została geometria kratek, które stanowią osnowę elektrod. Zabezpieczyło to elektrody przed górnymi zwarciami i pozwoliło na uzyskanie dużego prądu rozruchowego. Ten ostatni jest również wynikiem znacznego zmniejszenia oporności wewnętrznej akumulatora.

Nowy JENOX GOLD jest całkowicie bezobsługowy. Zastosowano w nim wieczko maintance free, które zapobiega wyciekom oraz wkładkę antywybuchową. Dodatkowo w wieczku znajduje się wskaźnik stanu naładowania. Zmiany w konstrukcji akumulatora to nie wszystko. W nowym akumulatorze JENOX GOLD zmodyfikowana została również receptura mas aktywnych, zmieniony został proces sezonowania i formacji płyt akumulatorowych.

Wszystko to powoduje, że nowy JENOX GOLD spełnia wymogi trwałości cyklicznej wg kryteriów najnowszej wersji normy europejskiej EN50342.


Cechy:

  • bezobsługowość
  • wysoka trwałość cykliczna
  • wyjątkowa zdolność przyjmowania ładunku
  • wysoki prąd rozruchu
  • dobrze zabezpieczony przed zewnętrznym źródłem ognia
  • zabezpieczony przed wyciekami elektrolitu
  • ergonomiczny
  • łatwa ocena stanu naładowania

Akumulator JENOX GOLD został zaprojektowany dla nowoczesnych samochodów o podwyższonym zapotrzebowaniu na moc rozruchową i dużej liczbie odbiorników. Zapewnia uruchomienie silnika pojazdu w najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych.


 

 
   
DDS 24 Multimedia Copyright © 2021 AUTOKOMPLEKS. All rights reserved. Mapa strony » Liczba wejść: 852107, dziś: 28
;