Produkty samochodowe

Wybierz kategorię, aby zobaczyć listę produktów.

        Akumulatory rozruchowe
                Moll Batterien
                Varta
                Akcel
                Jenox
                Unistart
                Autopart
                Unitech
                ZAP
                Centra
        Akumulatory specjalnego przenaczenia
        Prostowniki i ładowarki
        Urządzenia pomiarowe
        Artykuły pomocnicze do akumulatorów
        Dętki
 

Akcel

Nowy Akcel

Jesteśmy specjalistami w sprzedaży akumulatorów. Posiadamy duże doświadczenie w kreowaniu własnej marki. Swoją ofertę zawsze staramy się komponować tak, aby zadowolić jak najszerszą grupę odbiorców. Najnowsza, prezentowana przez nas oferta, jest efektem naszych wieloletnich doświadczeń.
 

Znamy się na akumlatorach, ale ich nie produkujemy, więc na naszego dostawcę wybraliśmy światowego lidera - firmę CLARIOS - VARTA (dawniej Johnson Controls Inc.) - największego producenta akumulatorów na świecie. Wybór nie był przypadkowy, bo współpraca z takim dostawcą gwarantuje obok najnowszej technologii wytwarzania także najwyższą jakość produktu. Akumulatory spod znaku AKCEL cechują się doskonałymi parametrami technicznymi.


 

Bardzo istotnym kryterium, przy wyborze dostawcy, była także możliwość znacznego rozszerzenia asortymentu w porównaniu do poprzedniej oferty. Asortyment w tej chwili jest naprawdę imponujący - łącznie 30 pozycji. Oprócz akumulatorów standardowych - tych najbardziej popularnych, są także: akumulatory obniżane (do samochodów niemieckich) oraz akumulatory do samochodów produkcji dalekowschodniej.


 


 


 

 
   
DDS 24 Multimedia Copyright © 2020 AUTOKOMPLEKS. All rights reserved. Mapa strony » Liczba wejść: 843270, dziś: 140
;