Produkty samochodowe

Wybierz kategorię, aby zobaczyć listę produktów.

        Akumulatory rozruchowe
                Moll Batterien
                Varta
                Akcel
                Jenox
                Unistart
                Autopart
                Unitech
                ZAP
                Centra
        Akumulatory specjalnego przenaczenia
        Prostowniki i ładowarki
        Urządzenia pomiarowe
        Artykuły pomocnicze do akumulatorów
        Dętki
 
Centra

Akumulatory Centra Heavy

CENTRA HEAVY ? nowa gama akumulatorów ciężarowych

Exide Technologies opracował i wprowadza obecnie na rynek nową gamę akumulatorów CENTRA HEAVY dedykowanych do pojazdów ciężarowych, rolniczych oraz autobusów.

Nowa koncepcja produktowa podzielona na kilka podstawowych gam: Centra Expert Endurance, Centra Expert, Centra Professional Power i Centra Professional oferuje pełne pokrycie zapotrzebowania na energię profesjonalnych użytkowników. Wszystkie produkty zostały stworzone przy użyciu zaawansowanych technologii odpowiednich dla danego typu wymagań ze strony użytkownika.

Centra HEAVY jest nie tylko nową ofertą produktową, ale przede wszystkim nowym sposobem podejścia do optymalnego wyboru przez użytkownika akumulatora. Materiały informacje towarzyszące wprowadzeniu nowej gamie produktów zawierają pełen zakres informacji, wskazówek na temat kluczowych elementów, które należy uwzględnić przy wyborze odpowiedniego dla swojego pojazdu akumulatora (wielkości silnika, wyposażenie pojazdu, warunki jazdy, czynników zewnętrzne takie jak pogoda czy rodzaj warunków drogowych).

Centra HEAVY jest dopełnieniem wprowadzonego z sukcesem w zeszłym roku programu dla akumulatorów osobowych Centra Evolution.

Charakterystyka poszczególnych gam akumulatorów w ramach Centra HEAVY:

  • Centra Expert Endurance zapewnia wydłużoną żywotność produktu w najbardziej wymagających warunkach użytkowania. Akumulatory wyprodukowane przy użyciu technologii Glassmat/Sb, aby osiągnąć poziom jakościowy zgodny z produktami dostarczanymi na tzw. pierwsze wyposażenie (?Original Spare Part?). Ponieważ te akumulatory zostały wyposażone w nowy system antyiskrowy i antywyciekowy dlatego są rekomendowane dla pojazdów wyprodukowanych po 2000 roku o najwyższym zapotrzebowaniu na energię.
  • Centra Expert zapewnia długą żywotność produktu użytkowanego w standardowych warunkach. Akumulatory wyprodukowane w technologii Glassmat/SHD. Podobnie jak Centra Expert Endurance spełnia wymagania jakościowe zgodne z produktami dostarczanymi na tzw. pierwsze wyposażenie (?Original Spare Part?). Wyposażony w nowy system antyiskrowy i antywyciekowy. Rekomendowany dla pojazdów wyprodukowany po 2000 roku o przeciętnym zapotrzebowaniu na energię.
  • Centra Professional Power zapewnia standardową żywotność produktu użytkowanego w standardowych warunkach. Akumulatory wyprodukowane w technologii HDX zapewniającej jakość produktu wytwarzanego z komponentów takich samych jak na tzw. pierwsze wyposażenie (?Part of Matching Quality?). Produkt posiada specjalny system antywyciekowy. Rekomendowane dla pojazdów wyprodukowanych po 2000 roku, o zwiększonym zapotrzebowaniu na moc rozruchową.
  • Centra Professional dostarcza podstawowy zasób energii, szeroka gama produktów. Wyprodukowane w technologii HD zapewniającej jakość produktu wytwarzanego z komponentów takich samych jak na tzw. pierwsze wyposażenie (?Part of Matching Quality?). Dedykowane do pojazdów wyprodukowanych przed 2000 rokiem, o podstawowym zapotrzebowaniu na energię.

Dane techniczne producenta

Specyfikacja techniczna

Porzednia gama Centry do pojazdów ciężarowych oraz autobusów

Poprzednia gama Centry do pojazdów rolniczych


 

 
   
DDS 24 Multimedia Copyright © 2020 AUTOKOMPLEKS. All rights reserved. Mapa strony » Liczba wejść: 843261, dziś: 131
;