Produkty samochodowe

Wybierz kategorię, aby zobaczyć listę produktów.

        Akumulatory rozruchowe
                Moll Batterien
                Varta
                Akcel
                Jenox
                Unistart
                Autopart
                Unitech
                ZAP
                Centra
        Akumulatory specjalnego przenaczenia
        Prostowniki i ładowarki
        Urządzenia pomiarowe
        Artykuły pomocnicze do akumulatorów
        Dętki
 

Akumulatory rozruchowe stanowią bardzo istotną cześć działalności naszej firmy.

Od prawie 18 lat z powodzeniem prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną akumulatorów wielu marek. Wśród naszych dostawców są takie koncerny jak Clarios Poland Sp. z o.o. (Varta, Akcel), Akkumulatorenfabrik MOLL GmbH + Co. KG (MOLL), Exide Technologies S.A. (Centra, Exide) czy polscy producenci jak Jenox Akumulatory, AutoPart czy ZAP Piastów.


Unitech

Nawiązanie w 2018 roku współpracy z polskim producentem akumulatorów firmą AUTOPART S.A. z Mielca już po roku zaowocowało uruchomieniem naszej trzeciej, własnej marki akumulatorów - UNITECH. Podobnie, jak w przypadku naszych pozostałych marek, AKCEL i UNISTART, kierujemy się tą samą zasadą: jedna marka - jeden dostawca. Takie rozwiązanie zapewnia nam pełną kontrolę nad jakością i transparentność wobec naszych klientów.
Bazując na naszych wieloletnich doświadczeniach, a także wspierając się szeroką wiedzą producenta,
stworzyliśmy wyjątkową linię produktów - UNITECH. Akumulatory zostały wyprodukowane przy użyciu najnowocześniejszych, często innowacyjnych i unikalnych technologii, odznaczają się wysoką niezawodnością, sprawnością i jakością wykonania. Zapewniają długą i bezawaryjną pracę, a wszystko to przy zachowaniu atrakcyjnych cen!

O producencie:
AUTOPART to firma specjalizująca się w przemysłowej produkcji wysokiej jakości akumulatorów. W ofercie znajdują się akumulatory do wszystkich typów pojazdów samochodowych, ciągników i maszyn
rolniczych oraz do łodzi, czy kamperów.

Ciągły rozwój i innowacyjność produkcji to przejaw ogromnej pasji tworzenia i podążania za najnowszymi trendami w motoryzacji. AUTOPART to sukces, jaki osiągają ludzie wspólną pracą od 1982 roku. Obecnie AUTOPART produkuje rocznie 2,5 mln akumulatorów, które dystrybuuje do niemal 50 krajów całego świata.

Fabryka zajmuje 21 000 m2 i jest wyposażona w najnowocześniejsze systemy produkcyjne. Stale wdrażane są innowacyjne rozwiązania, aby osiągnąć bardzo wysokie standardy jakości. Firma nieustannie rozwija i modernizuje park maszynowy, a dostawcy maszyn i urządzeń należą do światowych liderów wśród producentów sprzętu dla branży akumulatorowej.Unitech - samochody osobowe


Unitech - samochody ciężarowe, ciągniki i maszyny rolnicze
 

 
   
DDS 24 Multimedia Copyright © 2020 AUTOKOMPLEKS. All rights reserved. Mapa strony » Liczba wejść: 843575, dziś: 63
;