Produkty samochodowe

Wybierz kategorię, aby zobaczyć listę produktów.

        Akumulatory rozruchowe
                Moll Batterien
                Varta
                Akcel
                Jenox
                Unistart
                Autopart
                Unitech
                ZAP
                Centra
        Akumulatory specjalnego przenaczenia
        Prostowniki i ładowarki
        Urządzenia pomiarowe
        Artykuły pomocnicze do akumulatorów
        Dętki
 

Akumulatory rozruchowe stanowią bardzo istotną cześć działalności naszej firmy.

Od prawie 18 lat z powodzeniem prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną akumulatorów wielu marek. Wśród naszych dostawców są takie koncerny jak Clarios Poland Sp. z o.o. (Varta, Akcel), Akkumulatorenfabrik MOLL GmbH + Co. KG (MOLL), Exide Technologies S.A. (Centra, Exide) czy polscy producenci jak Jenox Akumulatory, AutoPart czy ZAP Piastów.


Unistart

Po latach dobrych doświadczeń z naszą własną marką AKCEL, w 2014 roku, zdecydowaliśmy się na wzbogacenie naszej oferty o kolejną markę - UNISTART. To seria akumulatorów, które skonstruowane zostały z zastosowaniem najnowszych rozwiązań technicznych i dedykowane są do standardowo wyposażonych pojazdów. Akumulatory UNISTART oferują wysoką i stabilną jakość w połączeniu z niezawodnością, a co ważne także za rozsądną cenę.

Od lat kierujemy się zasadą jedna marka - jeden dostawca. Takie rozwiązanie zapewnia nam pełną kontrolę nad jakością i transparentność wobec naszych klientów. Wyłącznym dostawcą pod markę UNISTART jest polski producent akumulatorów firma JENOX AKUMULATORY z Chodzieży, z którym współpracujemy już od kilkunastu lat.

O producencie:
JENOX AKUMULATORY to firma specjalizująca się w przemysłowej produkcji wysokiej klasy akumulatorów do
wszystkich typów pojazdów. Realizowana od ponad 20 lat polityka synergicznego rozwoju firmy uwzględniająca inwestycje w nowoczesne technologie, budowę wyspecjalizowanego zespołu i konsekwentne ulepszanie jakości, zarówno produktu, jak i standardów obsługi, pozwoliło firmie JENOX AKUMULATORY na stworzenie optymalnej oferty produktowej i serwisowej. dostosowanej do rosnących wymagań rynku.Unistart Plus


Unistart Truck i Agri
 

 
   
DDS 24 Multimedia Copyright © 2020 AUTOKOMPLEKS. All rights reserved. Mapa strony » Liczba wejść: 843592, dziś: 80
;