Produkty motocyklowe

Wybierz kategorię, aby zobaczyć listę produktów.

        Akumulatory
        Opony
        Dętki / Musy
        Hamulce
        Dzwignie sprzęgła i hamulca
        Tarcze sprzęgła
        Filtry
        Uszczelniacze
        Oleje i dodatki
        Świece
        Cylindry, paski napędowe, wariatory, rolki
        Napędy
        Ładowarki
        Akcesoria
        Skutery
                SYM
 


 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór skuterów znanych i cenionych na światowym rynku marek Kingway oraz SYM


 

Wszystkie pojazdy wyżej wymienionych producentów są do nabycia w naszym salonie firmowym którego adres i dane kontaktowe znajdziecie Państwo poniżej. W tym samym punkcie możecie Państwo równiez wykonać przegląd gwarancyjny i pogwarancyjny swoich jednosladów.


 

Autokompleks

CH REDUTA

al. Jerozolimskie 148

02-326 Warszawa

tel./fax 022 618 66 60

sklep@autokompleks.pl


SYM

Marka SYM należy do tajwańskiego koncernu Sanyang Industry Co., Ltd. Koncern powstał w 1961 roku i przez blisko 50 lat dynamicznie rozwijał się na tamtejszym rynku. W chwili obecnej firma zatrudnia około 2400 pracowników i posiada spółki zależne min. w Wietnamie, Chinach, Indonezji jak również we Włoszech i Niemczech.


 

Na rynku samochodowym koncern Sanyang Industry Co., Ltd. ściśle kooperuje z firmą Hyundai a współpraca ta ma na celu znalezienie się w pierwszej 10 największych producentów skuterów na świecie i pierwszej 3 producentów samochodów na Tajwanie.


 

Globalna strategia firmy zakłada budowanie wizerunku marki wśród klientów na całym świecie, ciągłe doskonalenie i podnoszenie jakości produktu tak by w pełni zaspokoić potrzeby użytkowników oraz dbałość o ochronę środowiska. Wszystkie pojazdy marki SYM cechuje wysoka jakość użytych do budowy materiałów, trwałość oraz atrakcyjna linia stylistyczna która z pewnością trafi w gusta każdego miłośnika jednośladów.


 

Szeroka gama skuterów będących w ofercie marki SYM pozwoli zaspokoić indywidualne potrzeby wszystkich klientów, zarówno tych którzy potrzebują mobilnego i zwrotnego pojazdu do jazdy miejskiej jak również miłośników dalekich wojaży dla których liczy sie dynamika, niezawodność i komfort podróżowania.GTS 250i


VS 125


Orbit II 50


Orbit 50


Symply 50


Jet Sport X 50R


Jet Sport X 50SR


Citycom 300i


Fiddle 50


Jet Euro X 50


Strona: [ 1 ] . 2


 

 
   
DDS 24 Multimedia Copyright © 2020 AUTOKOMPLEKS. All rights reserved. Mapa strony » Liczba wejść: 813485, dziś: 112
;